Premeňte
odvážny nápad
na funkčný biznis

Dodala vám šou Jama levova chuť podnikať?
Premeňte
odvážny nápad
na funkčný biznis

Dodala vám šou Jama levova chuť podnikať?

Inšpirujte sa, ako podnikať

Nápad máte, ale čo ďalej? Pustiť sa do podnikania je jednoduchšie, ak vám s tým niekto poradí. Ponorte sa do užitočného obsahu o rozbehu biznisu, aby ste aj vy raz mohli bez obáv predstúpiť pred investorov Jamy levovej.

Podnikajte so Slovenskou sporiteľňou

Vaše podnikanie podporíme od úplného začiatku a spolu premeníme vaše sny na budúcnosť. Pomôžeme vám aj vtedy, keď sa snažíte svoj rozbehnutý biznis posunúť na ďalšiu úroveň.

Chcete začať podnikať?

Cez Program pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky už roky podporujeme nové biznisy, zafinancovali sme ich cez neho už viac ako 700. Naši špecialisti vás radi bezplatne usmernia pri prvých podnikateľských krokoch. Okrem toho pre vás máme aj:

Už podnikáte?

Keď chcete vaše podnikanie ďalej rozvíjať, máme pre vás širokú ponuku investičných úverov a ďalších produktov šitých na mieru rôznym veľkostiam a zameraniam firiem:

 

Podnikajte so zdravými financiami

Odhaliť finančnú kondíciu a potenciál vašej firmy vám pomôže naša unikátna bezplatná služba Finančné zdravie firmy, vďaka ktorej sa na svoje podnikanie pozriete našimi očami cez dáta a porovnanie s konkurenciou. 

Šou Jama levova vám prinášajú: